Bytové jednotky3+1, 4+1, prostorný sklep

Cena: 90 000 Kč

Dvougenerační cihlový dům byl postaven podle osobního projektu v roce 1997 (kolaudace v r. 1998). Vyznačuje se velkými mistnostmi, velkým množstvím uložných prostorů a je postaven tak, aby se zde mohly ubytovat nezávisle na sobě i dvě rodiny. Tento dům má obrovský potenciál. Je možné postavit druhou koupelnu vedle velké ložnici v prvním patře, přestavět půdu na menší obytnou místnost, zařídit sklep jako domácí posilovnu či saunu (anebo dokonce obojí najednou).

Je také možné zvětšit pozemek na celkovou plochu cca 1500 metrů čtverečních koupí části levné orné půdy hned za plotem. Na konci pozemku lze taktéž zařídit menší parkování (např. pokud se dům bude pronajímat nebo se předělá na menší penzion).

Dům se nachází ve velmi pěkné a tiché části Prahy 4 - Písnice. Dům je v ulici poslední a z tří stran je obstoupen polem. Jsou tu výborné podmínky pro trávení času venku, pro procházky v létě i v zimě, příp. i lyžování. Hlavní předností domu je kombinace pohodlí uvnitř, dobré a příjemné lokality a krátké vzdálenosti od centra města. V okolí je vše potřebné – SAPA, škola, školky, poliklinika a Thomayerová nemocnice, obchody, pošta atd. Aut. zastavka Písnice, jede do m. Kačerov (16 min.). z Kačerova do m. Muzeum 8 min.Dálnice D1 v dosahu 1 km.

Zahrada - 800 m2., zastavená plocha - 235 m2. Celková plocha domu je 430 metrů čtverečních + dva balkóny a půda. Třida C. Veškere podklady mám.

Garaž pro 2 auta. Pozemek je dobře udržovaný, jsou tu ovocné stromy, živý plot. Je tu také kamenná plošina pro venkovní krb nebo gril. V roce 2013 byla provedena drahá komplexní oprava fasády domu a sklepu.

Veškeré komunikace v domě jsou ve výborném stavu a periodicky se kontrolují.

Dům začíná vstupní halou, z které vedou dveře jednak do garáže a velkého sklepu, jednak do obytné části domu. V přízemí je také jedna hala-chodba, vedou z ní dveře do dvou pokojů, koupelny a záchodu, obyváku (je tam krb) a kuchyně. V obyváku jsou také dveře ven do zahrady a na malou terasu. Mimo jiné se z přízemní haly dá dostat i do velkého podzemního sklepu, který se dá rovněž předělat na cokoliv jiného. V jedné ze sklepních místností se nachází kotel.

V prvním patře se nachází tři pokoje (ve dvou z nich jsou šatny), druhý obyvák (krb, pult, kuchyňská linka, malá úložná místnost/komora), koupelna (sprchový kout, vířivka, umyvadlo), oddělený záchod. V chodbě a v šatnách jsou vestavěné skříně. Z chodby se dá dostat i na oteplenou půdu, která se také dá předělat na úložný prostor nebo menší obytnou místnost.

Jsou potřeba pouze menší kosmetické opravy (natřít zdi, opravit zábradlí na balkóně a pod.).

Dům je zapsán na firmu. V případě zájmu je možné odkoupení domu spolu s firmou –v tomto případě kupující nebude muset platit daň z nabytí nemovitosti. Firma existuje od roku 2007, kromě volné živnosti má právo na hostinskou činnost, mezinárodní silniční dopravu do 3,5 t., provoz cestovní agentury, pronájem nemovitosti a věcí movitých.

Požadovaná kauce 2x nájem, poplatky za energie převedeny na nájemníka.